Antrenör Melike Ece KIRMACI

Samsun Yelken Spor Kulübü Optimist B Takım Antrenörü Melike Ece KIRMACI

Antrenör Melike Ece KIRMACI

1999 doğumlu olup, yelken hayatıma 2008 yılında Samsun Yelken Kulübünde başladım.2017 yılına kadar aktif olarak yarışlara katıldım. Birçok bölgesel, ulusal ve uluslararası yarışta Samsun Yelken Kulübünü temsil ederek kulüp müzesine kupa ve madalyalar kazandırdım. Ulusal başarılar elde ederek milli takım kamplarına katıldım ve takıma seçildim. 2013 Avrupa Şampiyonasında 3.lük madalyası kazanan takımın içinde yer alarak kulübümü ve ülkemi temsil ettim. 2017 yılında Samsun Yelken Kulübünde Optimist ve Laser sınıflarında antrenör olarak çalışmaya başladım.2018 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünü kazandım.

Sahip olduğum belgeler; Amatör denizci belgesi,D4 dingi öğretici belgesi, Temel ilk yardımcı belgesi, İş sağlığı ve güvenliği belgesi, Kurtarma botu kullanma belgesi,1.Kademe yelken ve rüzgâr sörfü antrenörlüğü belgesi.

Samsun Yelken Kulübü

Samsun Yelken Kulübü 1961 yılında Karadeniz’de yelkenciliğin gelişmesinde birçok girişime ön ayak olan Samsun’da kurulmuş bir kulüptür.

yelken kulüp, samsun, denizcilik, liman,