Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü

Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü

Ülkemizde 6 Şubat Günü meydana gelen deprem felaketinde yaşamlarını yitiren Optimist sporcularımız Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler adına bir Anma Kupası düzenlendi.

 

Minik yelkenciler TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5. gününde arkadaşları Deniz ve Zeynep kardeşleri anarak onlar adına yarıştılar

TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5. gününde arkadaşları Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler adına düzenlenen Anma Kupası’nda yarışan sporculara ödülleri takdim edildi.

 

Optimist Genel Kız Özel Ödülü’nde birinci Kulübümüz sporcusu Bilge Su Özakar alarak bu anlamlı yarışta şehrimizi ve kulübümüzü bir kez daha gururlandırdı.

400 üzeri sporcunun yarıştığı yarışmalarda şampiyonluk madalyasını Samsun adına kazanan sporcumuz Bilge Su Özakar’ı ve teknik ekibimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Türkiye’nin birçok ilinden gelen 400’ün üzerinde sporcunun Ayvalık’ın mavi sularında kıyasıya mücadele gösterdiği ve Ayvalık Yelken İhtisas Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı 2022 -2023 TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist Yarışları, Ayvalık’da gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi. Müsabakada Türkiye 3’sü olan sporcumuz Bilge Su ÖZAKAR şehrimize ve kulübümüz müzesine bir kupa daha kazandırmış oldu. Yarışmada mücadele eden tüm sporcularımızı, antrenörlerini ve sporcu ailelerimizi kutluyoruz.

Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü
Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü
Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü
Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü
Sporcumuzdan Türkiye 3'lüğü

Samsun Yelken Kulübü

Samsun Yelken Kulübü 1961 yılında Karadeniz’de yelkenciliğin gelişmesinde birçok girişime ön ayak olan Samsun’da kurulmuş bir kulüptür.

yelken kulüp, samsun, denizcilik, liman,